• RODIČOVSKÉ KONTÁ

• Vážení rodičia!

Elektronická žiacka knižka otvorená pomocou rodičovského konta (prihlásenie e-mailovou adresou rodiča) je oficiálnym informačným prostriedkom školy. Prostredníctvom rodičovského konta viete oficiálne podpisovať známky a poznámky v internetovej žiackej knižke, viete škole poslať ospravedlnenky, prihlasovať sa na konzultácie u jednotlivých vyučujúcich.

Prihlasovanie na voliteľné predmety prostredníctvom rodičovského konta je pre školu oficiálne platný dokument podpísaný rodičom.

Výhodou rodičovského konta je, že viete mať priradené v aplikácii všetky vaše deti, nielen tie, ktoré navštevujú našu školu, ale viete si prepojiť aj študentov zo školy, ktorá používa edupage internetovú žiacku knižku. Toto konto Vás teda môže sprevádzať nielen počas štúdia Vášho dieťaťa na základnej škole, ale až do ukončenia sterdnej školy.

Ako si vytvoriť rodičovské konto?

Aby ste si konto mohli vytvoriť, musí naša škola evidovať vo svojej databáze Vašu e-mailovú adresu.

Na stránke edupage.zstrstena.sk zadáte do "Prihlasovacie meno" túto Vašu e-mailovú adresu. Kliknete na "Neviem prihlasovacie meno alebo heslo". Do Vášho e-mailu Vám bude zaslaný link, kde si vytvoríte heslo prostredníctvom ktorého sa tam potom viete prihlásiť.

Ak sa tak náhodou nestane, nemáme Vašu e-mailovú adresu v databáze a v tom prípade treba požiadať triedneho učiteľa, aby Vám ju tam zadal.

Ďakujeme za spoluprácu!

• 043 5391076
        • 043 / 5391 076 klapka 1: riaditeľka školy, mobil: 0905 865 393 kl. 2: ekonomické oddelenie kl. 3: zástupkyňa pre 2. stupeň kl. 4: zástupkyňa pre 1. stupeň elok. prac. Západ: 043 / 5392 469
        • Ing. Milena Smitková