• Keď sa dielo podarí

• 07.11.2022 13:25
      • 23.6.2022

Prežili sme úžasné dni v našej komunitnej záhrade.
      • V rámci Mikroprojektu- Tajomstvá pohraničia ukryté v prírode sme absolvovali workshopy: Pestujeme životaschopné prírodné spoločenstvá a Bioodpad- spracuj ma a využi. Odniesli sme si množstvo skvelých nápadov a rád do našej vznikajúcej záhradky a nielen to, sami sme prispeli našou prácou k jej skrášleniu. Nádherný, voňavý a sladký deň v našej komunitnej záhrade. Tajomstvo byliniek a Včelárstvo- hudba budúcnosti. Pripravili sme si bylinkové tinktúry a soľné zmesi s bylinkami. Videli sme na vlastnej koži, ako sa lieči pomocou Apiterapie a vyskúšali sme, ako chutí včelie zlato. Ďakujeme pani Renáte Tabačákovej a pánovi Ivanovi Maťugovi za úžasný prínos, ktorý k nám vniesli prostredníctvom ich koníčkov.

Mgr. Ivica Dafčíková