• Erasmus + - Bulharsko – deň druhý

• 29.11.2023 12:49
        • Dnes sme absolvovali celkom náročný deň. Ráno nás čakalo milé privítanie na škole „ Nikola Belovejdov“. Čo je veľmi zaujímavé – škola má okolo 900 žiakov vo veku od 7 rokov po maturitný ročník. Doobeda prebiehali pracovné workshopy. Každá škola mala pripravené prezentácie o škole meste a krajine.
        • Erasmus + - Bulharsko – deň prvý  - príletový
        • Erasmus + - Bulharsko – deň prvý - príletový

• 29.11.2023 12:36
        • Ahojte, konečne sa ozývame z "dobrodružnej cesty kvapky vody"zo Sofie. Hoci sme túto noc málo pospali, za tento deň sme stihli toho až - až 😉. Prileteli sme šťastlivo a veľmi nás potešilo, že nás prišla čakať kolegyňa z partnerskej školy Valeria ( Sofia má skoro 1,5 mil obyvateľov - o niečo viac ako Trstená 😃😃😃).
        • Erasmus + Bulharsko - let

• 29.11.2023 13:09
        • Dobrodružná cesta kvapky vody začína prvou mobilitou do Sofie. Zbalení a plní elánu už nedočkavo čakáme na naše lietadlo. Všetkých pozdravujeme.😍
        • ERASMUS 1 - Magic journey of a water drop

• 29.11.2023 14:41
        • Huráááá!!!  Opäť sa nám podarilo uspieť v programe Erasmus + tentokrát s projektom  „Čarovná cesta kvapky vody“ . Projekt je zameraný na vlastnosti, formy a kolobeh vody. Našimi novými partnerskými školami sú škola „ Nikola Belovejdova“ v Sofii v Bulharsku, škola Instituto Comprensivo Capol.D.D v Caserte v Taliansku a škola FEN BILIM ANADOLU LISESI v Samsune v Turecku.