• Futbalový turnaj ŠKD

Poznať pravidlá, ich dodržiavanie, čestnosť pri hre, kolektívne cítenie to všetko sme sa snažili
            dodržať pri tomto turnaji. Každé družstvo chcelo víťazstvo, preto sa do boja o putovný pohár
            zapojili dievčatá, chlapci a najmenším prvákom pomohli aj pani vychovávateľky.
            Nálada bola vždy super a povzbudzovanie kamarátov veľmi pomohlo.
            A tu sú výsledky:
            I. miesto - 1. oddelenie – p. vych. Kristofčáková
            II. miesto - 7. oddelenie – p. vych. Stareková
            III. miesto - 2. oddelenie - p. vych. Gelčinská
            Ďakujeme p. učiteľovi Dominikovi za pomoc pri organizácii.

vychovávateľky ŠKD

• Vianočná besiedka „Spomienky starých rodičov“

Ďakujeme všetkým, ktorí priložili ruku k dielu. Vašou zásluhou milé deti, pani učiteľky a učitelia vznikol nádherný program plný hlbokých myšlienok a tradícií. Ďakujeme aj všetkým rodičom, starým rodičom a priateľom školy, ktorí prijali pozvanie a spolu s nami zdieľali tieto krásne predvianočné chvíle. Váš potlesk bol pre všetkých účinkujúcich na pódiu a aj za oponou tou najkrajšou odmenou .

• Perinbaba

V krásnej predvianočnej nálade stovka žiakov  (piatakov, šiestakov a niekoľko štvrtákov ) zavítala 19.12.2023 do Bábkového divadla v Žiline, aby si vychutnala známu rozprávku Perinbaba od Ľubomíra Feldeka, ktorú väčšina pozná vo filmovom spracovaní Juraja Jakubiska.

• Naše pracovné prostredie

• V rámci tvorivej dielne Naše pracovné prostredie, ktorá je súčasťou Enviroprojektu Čistý vzduch – lepší život ( financovaný MŠVVaŠ SR), si žiaci vyskúšali povolanie záhradníka, precvičili si svoje zručnosti pri výsadbe izbových rastlín a spoločne sme si vytvorili kvetinový kútik.

Ing.S.Púčiková